Serwis


Roboty koszące i ich instalacje są poddane różnym działaniom zarówno ze strony użytkownika jak i warunków w jakich pracuję urządzenie i dlatego uczestnicząc w cyklicznych szkoleniach uzyskaliśmy status autoryzowanego punktu serwisowego urządzeń Robomow z serii Premium Line oraz City Line.

Uzyskanie statusu serwisu daje Nam możlwiość diagnostyki urządzenia przy pomocy specjalnego oprogramowania oraz naprawy gwaracyjnej przy użyciu oryginalnych części zamiennych bez potrzeby wysyłania robota koszącego do serwisu centralnego.

Naprawy jeżeli jest to możliwe są wykonywane bezpośrednio u klienta, a w przypadku poważniejszej naprawy urządzenie jest naprawiane w Naszym punkcie stacjonarnym przy ulicy Świerczewskiej 5.

Firma swiadczy usługi serwisowe zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne z zachowaniem wysokich standardów oraz przy użyciu oryginalnych częsci zamiennych.

Gdy zajdzie potrzeba skorzystania z usług serwisowych, zapraszamy do kontaktu pod jednym z dwóch numerów znajdujących się na dole strony lub o kontakt za pośrednictwem formularza kontatowego, a Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i ustali wszelkie szczegóły odnośnie serwisu urządzenia bądź instalacji robota koszącego.
Kontakt

Multisalon stacjonarny i Serwis

ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin
tel. 601 782 237
tel. 605 460 553